ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V pondělí 19. prosince nás navštívil rodilý mluvčí z Británie Neil, který seznámil žáky se zajímavými odlišnostmi české a britské kultury interaktivní a zážitkovou formou.

Před samotným setkáním obdržely děti anglické pracovní listy, při jejichž vypracování si ověřily znalosti a připravily se na workshop. Během této akce si žáci zasoutěžili, zazpívali a dozvěděli se spoustu užitečných a nových informací. Zjistili též, že komunikovat v angličtině může být i zábavné.

vyučujícá Aj

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol