ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ve středu dopoledne měly třídy 1. stupně zajímavý program.

V rámci EVVO na naší škole se děti seznamovaly s tříděním odpadu a jeho dalším využitím. Všichni žáci si vyzkoušeli roztřídit do připravených kontejnerů odpady. Odpady i kontejnery byly z kartonu a děti měly možnost kontroly správného třídění. Děti získaly hodně zajímavých informací a určitě budou více třídit odpad a tím i šetřit naše životní prostředí.
Odkazem na webové stránky se některé děti zapojily do soutěže EKOKOMU. 

Mgr. Ivana Pešťáková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol