ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Žákyně 8. třídy navštívily v rámci pracovních činností firmu se stoletou tradicí  Ozdoba CZ s.r.o. na Slovanech.

Zajímalo je, jak skleněné vánoční ozdoby vznikají. Exkurzí rodinnou firmou  je provázela paní Juklová, která jim nastínila celý ruční proces od foukání suroviny, stříbření, barvení, ručního dekorování – malování, až po závěrečné balení. Cílem exkurze bylo ukázat žákyním v reálu tradiční české sklářské řemeslo, které je uznávané v celém světě. 

Mgr. E. Vaňková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol