ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Nově sloučená 8. třída si zpříjemnila začátek školního roku sportovním a stmelovacím kurzem v nedalekém autokempu.

Na Kateřinu jsme se vydali na kolách, cestou se konaly dva závody. Prvním úkolem nové třídy bylo najít cestu až do kempu. Odpoledne po příjezdu jsme se vydali na Slučí kameny, kde jsme se věnovali slaňování a horolezectví. Druhý den ráno se nikdo neztratil při orientačním běhu, odpoledne proběhl závod zručnosti dračích lodí a výlet k větrné elektrárně, k vysílači a na vyhlídku. V den odjezdu byla hlavní činností střelba ze vzduchovky a poté přesun zpět do reality. Ve volném čase děti zkoušely novou hru Mölkky, ale také stálice jako pétanque, rimgo, badminton, stolní tenis a fotbal. Takhle krásné počasí jsme v září na kurzu ještě neměli, proto děti trávily většinu času hrátkami ve vodě. Až na jeden úraz se nikomu nic nestalo, osmáci se lépe poznali a všichni si kurz užili.

Mgr. Vojtěch Hulík a Mgr. Petr Novotný

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol