ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Přes velmi nepříznivou předpověď počasí, jsme se přece jen ve středu 15. 6. vypravili s třeťáky na celodenní výlet do Adršpachu.

Nádherný pohled se nám naskytl, když jsme přijížděli k cíli. To nejkrásnější a nejkouzelnější nás však čekalo uvnitř skal. Děti, které měly fotoaparát nebo mobil, fotily doslova na každém kroku. Přírodní útvary je ohromily natolik, že si je musely „zvěčnit“. I počasí nám přálo natolik, že jsme nemuseli vytáhnout pláštěnky z batohů. Déšť dorazil až před odjezdem, kdy jsme si čekání na příjezd vlaku pod nádražní střechou krátili hrami.

 Mgr. H. Havlíčková a Mgr. N. Prouzová

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol