ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Na konci května a svátek dětí si obě osmé třídy nadělily výlet do Českého ráje, do oblasti Maloskalska.

Oba velmi různorodé, ve škole často zmiňované kolektivy si však za hranicemi svého loveckého revíru ostudu neudělaly. Společně navštívily Vranovský hřeben, hrad Vranov a Frýdštejn, sešly skály, údolí s rybníky, vystoupaly na místa dalekých rozhledů, vydaly se podél Jizery, na Žluté plovárně si zahrály volejbal, fotbal a nohejbal, navštívily Dolánky. Dva příjemné dny v době školního finále pomohly dobýt baterie žákům i vyučujícím. Chválíme všechny za pěkné a pohodové chvíle.

E. Lahučká a I. Codrová

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol