Na konci května a svátek dětí si obě osmé třídy nadělily výlet do Českého ráje, do oblasti Maloskalska.

Oba velmi různorodé, ve škole často zmiňované kolektivy si však za hranicemi svého loveckého revíru ostudu neudělaly. Společně navštívily Vranovský hřeben, hrad Vranov a Frýdštejn, sešly skály, údolí s rybníky, vystoupaly na místa dalekých rozhledů, vydaly se podél Jizery, na Žluté plovárně si zahrály volejbal, fotbal a nohejbal, navštívily Dolánky. Dva příjemné dny v době školního finále pomohly dobýt baterie žákům i vyučujícím. Chválíme všechny za pěkné a pohodové chvíle.

E. Lahučká a I. Codrová

Virtuální prohlídka školy

Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.