Letošní ročník se konal 9. 5. na městském atletickém stadionu ve Dvoře Králové nad Labem.
Žactvo z Podhartě dosáhlo celkem na 12 medailí.
Zlato vybojoval Tomáš Mencl ve skoku vysokém.
Stříbro jsme pobrali 6x – Natka Pilařová, Pepa Hanzlíček a Jan Mádle na výšce, Pepa Hanzlíček při skoku dalekém, Nikolas Osifčin v běhu na 1500m. Závěrečné stříbro pobrala štafeta starších chlapců ve složení Hanzlíček, Pavlík, Mencl, Berger.
Bronzové madaile v počtu 4 vybojovali Matyáš Markl v hodu míčkem, Tomáš Mencl ve vrhu koulí, Natka Pilařová v běhu na 60m a Matěj Kubíček v běhu na 1000m.
Všem sportovcům z Podhartě patří poděkování za zodpovědný přístup k závodům a přání dalších umístění na stupních vítězů v příštím ročníku.
Mgr. Petr Novotný