ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Žáci 2. třídy U Štaflíka a Špagetky prožili prima chvíle při pracovních činnostech se smajlíky. Připravili jsme si plastová víka od kbelíků, barevné papíry, nůžky, lepidla a mohli jsme začít.

Číst dál...

Druháčci U Štaflíka a Špagetky se vypravili při hodině výtvarné výchovy na stadion. Cílem bylo tvořit obrázky na sněhu z potravinářského barviva.

Číst dál...

Již tradičně se žáci naší školy zapojují do oblíbené benefiční akce Sněhuláci pro Afriku, s podtitulem Děti pomáhají dětem. V letošním roce se jedná již o 9. ročník, při které se nejen se sněhem tvoří, ale zároveň pomáhá ohroženým dětem v Gambii.

Číst dál...

áci druhé třídy U Štaflíka a Špagetky se opět vypravili zkoumat přírodu. Tentokrát se učili vyhledávat a určovat stopy ve sněhu. Rozdělili se do skupinek, každá skupinka měla určovací klíč a průzkum mohl začít.

Při hledání i určování stop se hodně diskutovalo a všechny nalezené stopy jsme se snažili vyfotografovat. Zároveň jsme si všímali přírody a jejich proměn. Po návratu do školy jsme ve skupinkách přiřazovali stopy zvířat k obrázkům. Nejvíce se nám podařilo určit stopu srny, zajíce.

Číst dál...

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.