Tak jsme se konečně dočkali! Naše třída poprvé přespala ve škole z pátku 21. na sobotu 22. června.  V 17 hodin jsme se téměř v plném počtu sešli před školou a celí nedočkaví čekali na naše první společné spaní.
Ubytovali jsme se ve třídě a vyrazili do lesa, kde nás čekala stopovaná, plnili jsme po skupinkách různé úkoly.  V cíli nás čekal poklad, který jsme museli společně najít.
Po dobré večeři, kterou nám nachystaly maminky, jsme si každý napsali přání k prázdninám.
Nakonec jsme se vydali na stezku odvahy, která vedla chodbami po celé naší škole.
Ráno po skvělé snídani jsme sbalili a plni dojmů a trochu unaveni jsme se vrátili zpět k rodičům.
M Jarošová, K, Křivánková