Informace pro žáky k nástupu do školy od 30. 11. 2020 a 7. 12. 2020

Vzhledem k doporučeným epidemiologickým opatřením žádáme žáky, aby od 30. 11. nastupovali do budovy školy pokud možno takto:

1. třída a 2. třída          - v 7,40 hod.,
3. A a 3. B a 4. třída     - 7,45 hod
5. A, 6. B, 8. B             - 7,50 hod                  /7. 12. - 6. A, 7. B/
5. B, 8. A, 9. třída        - 7. 55 hod                 /7. 12. – 7. A/

Žáci přicházejí s rouškou průběžně před školu, dodržují 2m rozestupy. Třídní učitelka na prvním stupni, asistent a pan školník organizují odchod od vstupních dveří školy do šatny. Dle jejich pokynů si všichni vydezinfikují ruce.

Kromě roušky, kterou musí mít žáci na sobě, nezapomeňte přinést ještě druhou v sáčku na odkládání. Dezinfekční prostředky zajišťuje škola a s bezpečnostními pravidly pro pobyt ve škole Vás seznámí třídní učitelé v den nástupu.
Milí žáci, věřím, že se obohatíte opětovným shledáním se spolužáky a všichni přispějeme k tomu, aby se výuka mohla vrátit.

Mgr. S. Vojtíšková