ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Vážení rodiče,

naše škola získala možnost zajistit ve školním roce 2023/2024 v rámci projektu „Potravinová pomoc dětem v sociální nouzi v Královéhradeckém kraji“ bezplatné školní stravování dětem ze sociálně slabších rodin.

Pokud jste příjemcem dávek pomoci v hmotné nouzi a stáli byste o bezplatné obědy pro své děti, kontaktujte nás, prosím, na telefonu 499 318 394.

Děkujeme.

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol