ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Již je tradicí na naší škole, že první měsíc školní docházky žáci 9. tříd doprovází prvňáčky. Tento projekt jsme ukončili v pátek 14. října společnou akcí na Hájemství.

Dvojice složené z prvňáčků a deváťáků měly za úkol plnit pestré úkoly - hledání svého stromu podle keltského kalendáře, skok do dálky, hod šiškou, poznávání poslepu, běh s prvňáčkem na zádech, drezura deváťáka a štafeta s míčkem. Z Hájemství jsme se pěšky vrátili zpět ke škole. Všichni zdraví, příjemně unavení a obohacení o spoustu zážitků. Mezi některými prvňáky a deváťáky vzniklo nečekaně silné pouto.

A možná nás uvidíte v televizi! :)

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol