Virtuální prohlídka školy

Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Pro naše druháky byl začátek nového školního roku zpestřen návštěvou dvorské zoologické zahrady, kam jsme se s radostí vydali hned ráno 2. 9.

První kroky vedly k nové expozici tučňáků brýlových, kde právě končilo jejich krmení. Protože se v ZOO zrovna natáčelo, nedostali jsme se ke všem zvířatům, ale ty navštívíme příště. Postupně jsme došli až k autobusu, který nás provezl po safari. Tam nás nejvíce okouzlili dva dospívající žirafí kluci, kteří si přišli k panu řidiči pro pamlsky a my jsme si je mohli prohlédnout velmi zblízka. O zdejších zvířatech jsme se dozvěděli další zajímavé informace.

Naše návštěva ZOO končila v odpoledních hodinách tradičně na lanovém hřišti. Pak už si rodiče své děti odváděli domů.

M. Jarošová, Š. Vodová, H. Havlíčková

Office 365 přihlášení