Virtuální prohlídka školy

Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podharťští prvňáci a druháci s radostí vyrazili na jarní akci, kterou připravil kolektiv z DDM Jednička v prostorách své zahrady.

V batůžku si s sebou nesli pláštěnky, ale díky krásnému počasí je naštěstí nepotřebovali. Na místě nás čekalo několik zajímavých stanovišť s výkladem, tvoření a některá stanoviště jsme si mohli prohlédnout a vyzkoušet sami. Poznávali jsme houby, chytali a určovali sladkovodní ryby, učili jsme se prakticky třídit odpady a dozvěděli se zajímavosti ze života včel. Zajímavý byl také výklad o životech stromů i praktické poznávání kůží a paroží lesní zvěře. Rádi bychom ocenili všechny trpělivé, milé zaměstnance DDM, jejich spolupracovníky a studenty, kteří jim pomáhali.  Akce byla velice povedená a dobře zorganizovaná, takže Podharťští udělují Jedničce jedničku s hvězdičkou!

Mgr. Lenka Buřvalová, Mgr. Šárka Vodová, Mgr. Hana Havlíčková

Office 365 přihlášení