ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Počátkem tohoto školního roku škola získala ke svému rozpočtu i nemalou částku peněz účelově vázanou na realizaci projektu

k podpoře etické výchovy na naší škole(zveřejnili jsme 8. ledna na našem webu). Všechny cíle tohoto projektu se k závěru roku podařilo splnit.  Byly vypracovány a ověřeny 4x dvouhodinové bloky s obsahem témat etické výchovy pro 2. stupeň, vytvořeno 10 pracovních listů pro 1. stupeň a ověřeno ve výuce, žáci 9. ročníku navštívili Parlament ČR, prakticky si rozšířili výuku dějepisu i výchovy k občanství. Formou pracovních listů se zamýšleli nad prací zákonodárců a prohlédli si i hrobku českých králů. Celý pedagogický sbor se vzdělával na půdě školy v akreditovaných programech na téma emocí, respektující  přístup v  komunikaci, odměny, tresty. Díky financím jsou také učitelé obohaceni o spoustu zajímavých praktických zkušeností a nápadů do vyučovacích hodin.

Mgr. Stanislava Vojtíšková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.