ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

 

V letošním školním roce se žáci ze 3. B, zapojili do mezinárodního projektu s názvem "Tajemství našeho města". Na projektu pracovali celý školní rok s kamarády ze Slovenska z Nových Zámků,

kteří chodí do 2. třídy ZŠ. Cílem našeho projektu bylo poznávání města, ve kterém žijeme, jeho historie, zajímavosti, památky. V první části projektu se žáci partnerských škol navzájem seznámili a představili svoji školu pomocí Power Pointové prezentace. V této části si žáci zahráli na básníky při skládání básní o našem městě a na malíře při malbě našeho města. Nakreslené obrázky města spolu s básněmi a čokoládami jsme našim kamarádům ze Slovenska zaslali poštou.
Celý rok tak děti získávaly nové zkušenosti, dovednosti, rozšiřovaly si jazykové znalosti, zdokonalovaly se s prací na počítačích, rozvíjely komunikační dovednosti. Práce na projektu se stala součástí výuky a vyplnění volnočasových aktivit v družině. 

Martina Kuchařová a Miroslava Kubicová

 

 

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.