ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Projekt "Bezpečná silnice" probíhá od začátku dubna. V úvodu žáci namalovali plakáty, dopravní značky a dopravní prostředky.

2. 4. se uskutečnily besedy s městskou policií zaměřené na správné chování chodce a cyklisty a na dodržování pravidel silničního provozu.

15. 4. následovala beseda s lékařkou a zdravotní sestrou, při které si děti 1.–4. tříd vyzkoušely poskytování první pomoci zraněnému.

23. 4. bylo za přítomnosti vedoucího strážníka městské policie pana Haukeho provedeno vyhodnocení testů, žáci získali pěkné odměny.

V jednotlivých třídách jsme sestavili hlídky, které začnou od příštího týdne ve spolupráci s městskými strážníky dohlížet na bezpečnost v okolí naší školy i ve městě. Tyto hlídky budou dohlížet do poloviny června, kdy proběhne zakončení našeho projektu dopravní soutěží pro rodiče a děti a veselé malování s dopravní tematikou pro MŠ. V průběhu celého projektu (do konce školního roku) nám bude pomáhat městská policie a hasiči, kteří pro nás připraví cvičnou evakuaci školy s ukázkou hasičských vozů.

žáci 3. a 4. třídy s tř. učitelkami Danou Šrámkovou a Ivanou Pešťákovou

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.