Virtuální prohlídka školy

Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

V tomto školním roce jsme se již podruhé zúčastnili mezinárodní matematické soutěže Matematický klokan v kategoriích pro základní školy, tj. Cvrček pro 2. a 3. třídy, Klokánek pro 4. a 5. třídy, Benjamín pro 6. a 7. třídy a Kadet pro nejstarší 8. a 9. třídy. Mladší žáci si letos ale soutěž vyzkoušeli nanečisto se svými učitelkami, protože zatím neměli možnost se takové soutěže zúčastnit loni na jaře ani letošní školní rok na podzim. Ti starší už soutěž znají a zvládli ji on-line. A takto to dopadlo:

Přehled úspěšných žáků v jednotlivých kategoriích (žáci mohli získat maximálně 120 bodů):

Kategorie Klokánek:
Petr Troch - 82 bodů, Štěpán Pavlík - 68 bodů, Adéla Holmanová - 66 bodů, všichni z 5. B

Kategorie Benjamín:
Nela Heřmanská - 115 bodů, Jonáš Jiřička – 92 bodů, Daniel Brdička – 81 bodů, z 7. A a 7. B

Kategorie Kadet:
Matěj Kubíček – 99 bodů, Jaroslav Kortan – 72 bodů, Petr Škop – 72 bodů, z 8. A a 9. tř.

Všem úspěšným řešitelům gratulujeme!

vyučující matematiky

Office 365 přihlášení

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.