ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Ve čtvrtek 5. května se pět tříd naší školy zúčastnilo již tradiční akce Dne lesů, kterou pořádají Lesy České republiky a ZŠ Schulzovy sady v osadě Hájemství.

Po deváté hodině nás, tj. 3. A a 3. B, 4. třídu, 5. A a 5. B, postupně odvezly tři zajištěné autobusy. Přivítali nás studenti České lesnické akademie Trutnov skladbou na lesní roh a my pak vyrazili během nejvyššího stromu světa na připravenou Stezku lesem, na které všechny vítal plyšový medvěd. Žáci se naučili nové informace o fauně a floře během střídajících se ročních období, o rybách žijících v našem vodstvu, poznávali stopy a siluety lesních a polních zvířat, prohlédli si paroží a kůže, prokázali znalosti z botaniky. Po návratu do osady si mohli opéct špekáček, prohlédnout si ukázky lesní techniky - koně i traktor, na různých místech mohli studovat minerály a ohrožené druhy zvířat, třídili odpad, zkusili si lukostřelbu a střelbu ze vzduchovky, jízdu na ponících, napili se pravého bylinkového čaje, mohli pracovat se dřevem a mnoho dalšího. Ke škole nás opět odvezly autobusy.
Celou akci nám zpříjemnilo hezké počasí a příjemná setkání s učiteli a žáky i z jiných škol. 

učitelky Marta Mokrá a Lucie Ježková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.