ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Dne 22. března jsme se my, žáci šesté třídy, vydali na exkurzi do našeho hlavního města.

Vyrazili jsme na cestu v 9 hodin vlakem do Pardubic, kde jsme posléze přestoupili na Pendolino, které nás odvezlo až do cíle. Naší první zastávkou bylo Království železnic, kde jsme měli možnost zhlédnout zmenšeniny vláčků. Odtud jsme zamířili na oběd, kde si každý zvolil jídlo dle svého gusta. Ještě že byl oběd vydatný, neboť jsme se po nasycení vydali do strmého kopce, na jehož konci nás čekalo zrcadlové bludiště a Petřínská rozhledna s 290 schody. Ty nás vynesly až na vrchol, odkud jsme pak měli možnost vidět celou Prahu jako na dlani. Naším posledním velkým cílem byl Pražský hrad, kde právě probíhala výměna stráží, a tak se všem naskytla jedinečná možnost se s ní vyfotit. Naše cesta zpět vedla přes Karlův most přímo na metro a Pendolinem hurá domů. Všichni jsme byli plni dojmů a nových zážitků z vydařeného výletu, zároveň však velice unaveni, neboť jsme měli v nohou mnoho kilometrů a při příjezdu v pozdních odpoledních hodinách jsme se už nemohli dočkat odpočinku v pohodlí domova.

za 6. třídu sepsaly Aneta Vaňurová, Vendula Jarolímková, Hana Teichmanová

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.