ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

V rámci projektu Hasík se v prvním únorovém týdnu zúčastnily děti již druhého sezení s hasiči.

Žáci druhým, sedmých a šestého ročníku si tak již podruhé měli možnost popovídat s příslušníky hasičského sboru a položit jim případné dotazy spojené s požáry. Vyslechli si zároveň přednášku o tom, jak postupovat v případě, že začne v budově hořet, jak na sebe upozornit a ochránit sebe i své okolí. Přednáška pak byla zakončena několika videi, která dané téma shrnula. Nyní se všichni už napjatě těší na třetí a zároveň poslední setkání s hasiči, které proběhne v hasičských zbrojnicích a v němž uvidí všechny pomůcky a hasičská auta naživo.

Mgr. Pavla Řezníčková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.