Virtuální prohlídka školy

Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

V uplynulých dvou týdnech naše první třídy postupně navštívily děti z MŠ Slunečná a MŠ Verdek,

aby se podívaly, jak to v naší škole vypadá a co je, jako budoucí prvňáčky, čeká. Prožily s našimi nejmladšími žáky jednu zábavnou hodinu, která začala tím, že si vybraly „ svého“ kamaráda pomocníka, který je provázel celou hodinou a pomáhal, když bylo třeba. Nejprve jsme si spolu zazpívali písničku, učili jsme se počítat, skládali puzzle a poznávali čísla. Nakonec malé návštěvníky čekaly zábavné úkoly na interaktivní tabuli, kde rozpoznávali barvy a geometrické tvary. Protože byli moc šikovní, neodešli s prázdnou, ale s krásnými drobnými dárky, které pro ně vyrobila paní vychovatelka Hošková s našimi staršími žáky. Těšíme se, že se s mnohými z nich potkáme u zápisu!

Mgr. Lenka Buřvalová, Mgr. Ivana Pešťáková

Office 365 přihlášení

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.