ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

V úterý 12. ledna 2016 naše třída navštívila Střední školu informatiky a služeb ve Dvoře Králové nad Labem, kde si pro nás připravili soutěž. Nejdříve jsme se rozdělili do skupin, poté už každá skupina chodila se svým průvodcem po všech budovách SŠIS. Soutěžili jsme v oborech chemie, informatika, hotelnictví, cestovní ruch, kosmetické služby a kadeřník.
Nakonec bylo vyhodnocení celé soutěže a dostali jsme i malé odměny. Moc se nám soutěž líbila a někteří z nás určitě zavítají do této školy i na další čtyři roky, aby zde získali maturitní vysvědčení ze zvoleného oboru. 

Adéla Zajícová - 9. třída

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.