ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 

 

V posledním prosincovém týdnu výuky se žáci šesté, druhých a sedmých tříd dočkali první návštěvy hasičů.

Ti je seznámili se základy požární ochrany, zopakovali s žáky potřebná telefonní čísla, seznámili je s možnými riziky, která mohou vzniknout, když rozdělávají oheň na nevhodných místech. Také s nimi probrali způsoby, jakými lze ošetřit případné popáleniny. Všichni se aktivně účastnili a někteří se za správné odpovědi dočkali i drobných odměn v podobě čokolád, pexes či omalovánek. V novém roce nás čeká ještě druhá návštěva, a pak se všichni zajdeme podívat přímo do hasičské zbrojnice.

Mgr. Pavla Řezníčková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2020. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.