ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Ve čtvrtek 10. 12. navštívili žáci druhých tříd knihovnu, tentokrát na téma „Vánoční tradice a zvyky“.

Nejdříve paní knihovnice vyprávěla o předvánočním čase – adventu, vysvětlila tradici zapalování svíček na adventním věnci. Potom dětem přečetla krátký příběh o sv. Mikuláši. Dále si žáci vyprávěli, jak probíhá Štědrý den u nich doma. V závěru besedy si vyzkoušeli některé  štědrovečerní zvyky – házení střevícem, lití olova, pouštění lodiček, krájení jablka…. Beseda se nám všem moc líbila. Bylo to příjemné vánoční zastavení a paní Voňkové děkujeme za poutavé a poučné vyprávění. 

M. Kubicová, D. Šrámková

 

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.