Virtuální prohlídka školy

Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Při četbě úvodního nadpisu bychom mohli podlehnout dojmu, že jsme se přesunuli na návštěvu za hranice naší země. To nebylo vůbec třeba. Návštěva se konala v naší stověžaté matičce a kromě slavného muzikálu jsme si užili i vánočná Staroměstské náměstí, plné překvapení a hudby. Zážitků mnoho, trdelník také chutnal, jen ty mezinárodní spoje nás potrápily. Do postýlek jsme se po dvouhodinovém čekání a dovádění v Pardubicích sice dostali až kolem půl jedenácté, ale v neděli 29.11. jsme se dostatečně dospali. Veliké poděkování patří zejména paní učitelce Křivánkové, která celou akci pro děti do detailu zorganizovala, ale i paní učitelce Havlíčkové a paní vychovatelce Hoškové, které se podílely na tom, abychom se nikam nezatoulali.

Mgr. S. Vojtíšková

Office 365 přihlášení

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.