Virtuální prohlídka školy

Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Neuvěřitelně lidské benefiční akce se 11. 11. 2015 zúčastnily také 3. A, B, 4. a 8. A třídy.

V Hankově domě obec Zábřezí - Řečice ve spolupráci s ostatními školami, organizacemi a sponzory uspořádala Den pro Daníka, nemocného pětiletého chlapečka, který žije se svou mamkou a taťkou nedaleko našeho města. Každý, kdo chtěl a mohl, přišel a vystoupil na podiu kulturního domu. Touhu pomoci, solidárnost, přátelství a lidství podpořily ZŠ a MŠ Bílá Třemešná, Angeles Dance Group, Self defendence team, ZŠ Schulzovy sady, 5. května, Podharť, Praktická škola, Sokol  DKnL, taneční skupina Attitude a spousta dalších. Výtěžek této akce bude použit na léčebnou terapii Daníka.
Děkujeme všem, kteří tuto akci podpořili, za naši školu pak paní Křivánkové, která se svou třídou nacvičila úsměvné hudební vystoupení.

Elena Lahučká

Office 365 přihlášení

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.