ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Začátkem září jsme byli osloveni ZŠ Tupoleva ze slovenské Bratislavy a požádáni o spolupráci v soutěži pod názvem „Moudrost ukrytá v knihách",

kterou vyhlásila Slovenská pedagogická knihovna v Bratislavě a Národní pedagogické muzeum v Praze.  Cílem soutěže bylo vytvořit záložky do knih a navázat spolupráci mezi českými a slovenskými školami. Zmíněná ZŠ měla zájem o školu přímo ve Dvoře Králové. Důvod není třeba příliš hledat, naše ZOO má věhlas i za hranicemi. Děti tedy tvořily a nakonec jsme z několika tříd zaslali celou krabici krásných a nápaditých výrobků a na oplátku jsme začátkem listopadu dostali pozdravy ze zahraničí. Mohli jsme se přesvědčit, že děti jsou stejně šikovné na obou stranách hranice, a tak uvidíme, zda zůstane jen u záložek, nebo se časem vyvine i další spolupráce a přátelství mezi našimi školami. 

Mgr. Stanislava Vojtíšková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.