ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

V sobotu 24. 10. ožila naše škola opět švitořením nejmladších žáčků, kteří si přišli pocvičit svou zručnost při skládání papíru, stříhání, vystřihování a dokonce i šití.

Přestože pro některé z nás byly nůžky ještě trochu tvrdý oříšek, s trochou dopomoci a dobrou náladou jsme všechno hned překonali. Tradičně hojná účast i o víkendu nikoho nezaskočila, a tak není divu, že si s sebou domů mohli všichni pilní tvůrci odnášet nejen podzimní dýně a dýňové strašáky pro výzdobu květináčů či oken, ale dokonce i s pomocí paní vychovatelky Hoškové, která vše předem pečlivě připravila, ušité sovičky, které budou během podzimních prázdnin zdobit vstupní dveře a vítat nejednoho hosta. Našim vychovatelkám i učitelkám děkuji za čas, který si pro děti o víkendu ušetřily, a jistě nejen já se těším na rozmanité nápady při dalších dílničkách. 

Mgr. S. Vojtíšková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.