Virtuální prohlídka školy

Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Výlet do Liberce byl super. První den jsme navštívili Botanickou zahradu, v ZOO jsme se pobavili při krmení lachtanů a odpoledne vyjeli lanovkou na Ještěd.

Na Ještědu jsme k našemu velkému překvapení potkali Jirku, který je zapojen do projektu "Poslední kousek" od firmy Milka (www.poslednikousek.cz). Po společném focení jsme vyrazili k našemu ubytování na chatu Pláně pod Ještědem. Uvítali nás příjemní lidé a výborné jídlo. Večer jsme hráli různé hry a moc se nám nechtělo spát, ale paní učitelky byly neoblomné. Po výtečné snídani jsme vyrazili do IQlandie, kde jsme strávili 4 hodiny a mohli jsme na vlastní kůži zažít zemětřesení, vichřici, jak se cítí kosmonaut při letu do vesmíru, projít lidským tělem a pochopit, jak fungují věci kolem nás. Nakonec jsme šli na vlak a hurá domů.

A. Hermanová, B. Heřmanová, H. Teichmanová, A. Vaňurová

Office 365 přihlášení

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.