ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Druhá letošní soutěž v matematických dovednostech a znalostech probíhá v 5. až 8. ročnících. Letos probíhal již 38. ročník Pythagoriády a žáci se zúčastnili školního kola.

V 5. až 7. ročnících řešili žáci 15 úloh a v 8. ročníku 12 úloh. Úspěšným řešitelem školního kola je každý soutěžící, který získá minimální počet bodů pro postup do okresního kola. Tuto hranici stanovuje okresní komise Pythagoriády a okresní kolo se koná v Trutnově 14. května.
V 5. třídě byl nejúspěšnější Vojta Polák, Adam Nápravník, Adéla Hermanová, Ondra Houžvic, Vojta Marel, v 6. ročnících Alžběta Langfelnerová a Adriana Klučárová, v 7. ročnících Eva Žižková, Matěj Poličanský a Tadeáš Paťava  a v 8. ročníku Jan Mencl, Tereza Hulíková a Adéla Zajícová. Gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v Trutnově!!! 

Mgr. Marta Mokrá, učitelka matematiky

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.