S blížícími se vánočními svátky se rozhodla i 6. A strávit noc ve škole a zpříjemnit si tak vánoční atmosféru.

Sraz jsme měli v 17 hodin a ihned jsme se pustili do vaření. Měli jsme totiž veliký cíl. Upéct si k večeři vlastní pizzu, chlapci si sami chtěli udělat hotdogy a zároveň jsme se rozhodli, že si upečeme i vlastní vánočky, abychom měli originální snídani. Těsta nám krásně vykynula a veškeré vaření se nám tedy báječně vydařilo. Poté, co jsme nasytili své žaludky, jsme se přemístili k vánočnímu stromku a rozdali jsme si vzájemně mnoho nádherných dárečků, které nám sem Ježíšek přinesl. Nakonec jsme odzvonili po desáté hodině večerku, ale většina z nás toho moc nenaspala, jelikož pusiny nám jely dlouho do ranních hodin. A tak jsme se ráno s krásným zážitkem všichni těšili, až po florbalovém a basketbalovém turnaji budeme moci ulehnout v pohodlí domova a trochu si odpočinout.

Mgr. Pavla Vojtíšková

Office 365 přihlášení

Copyright © ZŠ Podharť 2020. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.