ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 

 

Ve středu 10. prosince naše devátá třída opět navštívila chemické laboratoře SŠIS, aby splnila svou další laboratorní práci. Dále měli možnost navštívit prostory vybraných oborů na této škole.

V první části laboratorních prací žáci ověřovali závislost rychlosti chemické reakce na teplotě. Pracovali s roztoky kyselin, zapisovali a upravovali chemickou rovnici reakce. V druhé části zjišťovali, které látky jsou polární a nepolární jejich rozpouštěním v různých rozpouštědlech. Výsledky svých pozorování a měření zaznamenali do svých protokolů.
Pak navštívili odborné učebny kadeřnictví, kosmetiky a pedikúry. Paní učitelka žáky informovala o průběhu studia těchto oborů. V další budově si mohli prohlídnout novou cvičnou kuchyni oboru kuchař číšník. 

Mgr. Marta Mokrá

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2020. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.