Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Žáci třetí třídy se v rámci výuky prvouky, při které probírají vesnici a město vypravili do centra našeho města. Prohlédli si historické budovy,

náměstí a další památky. Největším překvapením byla prohlídka MĚSTSKÉHO ÚŘADU. Ve vstupní části úřadu žáky přivítala paní starostka Mgr. Edita Vaňková, provedla je a vysvětlila žákům jak MĚSTSKÝ ÚŘAD  funguje. Děti měly spoustu dotazů, které paní starostka zodpověděla. V závěru naší návštěvy přišel i pan místostarosta Mgr. Dušan Kubica a ptal se dětí, co se jim ve městě líbí  a co by si přály. Odpovědi byly velmi zajímavé. Po besedě, která následovala, jsme se rozloučili a vypravili se zpět do školy. Děkujeme paní starostce a panu místostarostovi za zajímavou besedu a určitě získané znalosti využijeme při vyučování.

Mgr. Ivana Pešťáková

Office 365 přihlášení

Copyright © ZŠ Podharť 2020. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.