Virtuální prohlídka školy

Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Na žáky druhé třídy U Štaflíka a Špagetky čekalo příjemné překvapení. Navštívil je tatínek Jakuba Filipa, který pracuje jako pilot dopravních letadel.

Létá u letecké společnosti KOREAN AIR. Děti se dozvěděly o práci pilota, viděly záběry z pilotní kabiny, snímky letadel. Poznaly dvě největší dopravní letadla Boeing a Airbus. Dětem se velmi líbily i krátké video ukázky, kdy viděly pana Filipa – druhého pilota přímo v letadle. Další zajímavostí byla pro děti stará vrtule, kterou nám pan Filip nechal ve třídě do konce školního roku a velké obrazy letadla a pilotní kabiny. Pan Filip přišel ve své pracovní uniformě, a jaké bylo překvapení dětí, když jim v závěru besedy věnoval svoji starší uniformu. Panu Filipovi moc děkujeme a těšíme se na pokračování, tentokrát na letišti v Žirči.

Mgr. Ivana Pešťáková

Office 365 přihlášení

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.