ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Dětmi z druhé třídy pokračujeme i po zimních prázdninách v programu Kočičí zahrada zaměřeném na rozvoj sociálních dovedností dětí.

Nejdříve jsme si připomněli minulý příběh o magickém lektvaru, o tom, kdy se cítíme šťastní a nešťastní, co můžeme dělat pro to, abychom byli dobře naladěni. Dnes jsme si přečetli příběh, ve kterém se kocourek Pantoflíček bál tmy. Přečetli jsme si, jak mu moudrý Mourek poradil a Drápek ublížil. S dětmi jsme hodnotili chování všech kočičích hrdinů. Společně jsme si povídali co je to strach, proč vzniká, jaké má podoby, jak strachu předcházet, jak ho zvládat a s kým můžeme o strachu mluvit. Ve skupinách děti psaly, čeho se bojí a hledaly co je pro ně nejhorší strach. Nakonec navrhovaly, jak si poradit se strachem z pavouků, se strachem o nemocného psa, se strachem, že nám někdo ublíží a se strachem být v lese. 

Mgr. Marta Mokrá, školní metodik prevence

 

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.