Virtuální prohlídka školy

Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Letošního „ČERTA A MIKULÁŠE" se 4. A rozhodla prožít ve škole. 5. prosince odpoledne si děti přinesly spacáky a všichni se těšili na společné vaření, vyrábění a zážitky.

Pro všechny děti byla čertovská večerní návštěva velkým překvapením. Paní učitelka byla velmi překvapená také, a to když prohrála v kartách s luciferem, přestože jí všechny děti radily. To se ví, když čerti hráli s falešnými kartami. Peklo je peklo. Ale po té, co se čerti posilnili malým občerstvením, rozhodli se paní učitelku ještě rok nechat žít pozemský život. Když také viděli, jací jsou čtvrťáci výborní kuchaři (dokázali uvařit kuře na kari i pizzu), a šikovní umělci (každý si vytvořil nádherní adventní svícen), nechali je na tomto světě také. A tak se celý rok budeme všichni činit až do dalšího MIKULÁŠE.

Mgr. Šárka Ruprichová, Nikola Prouzová

Office 365 přihlášení

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.