ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Náš ŠKOLNÍ PARLAMENT s paní učitelkou Martou Mokrou se domluvil na uspořádání dne, kdy se budeme učit v maskách.

Děti ve třídách se svými třídními učiteli vyráběly dýně, strašidelné zámky a bytosti. Všemi výrobky byla hezky vyzdobená škola. Heloween se na přání dětí „slavil“ ve strašidelných převlecích. Kdo měl masku, přinesl si ji do školy, jiní si je vyrobili.“Strašidelné vyučování“ bylo prima. O přestávkách hrála ze školního rozhlasu hudba a děti z 1. - 3. třídy se vydaly do tělocvičny, kde nejdříve byla přehlídka masek a „strašidelný“ tanec, do kterého se zapojili všichni žáci i paní učitelky. Po krátkém tanečním reji zpět do tříd a pokračovat ve vyučování, ale nechyběla sladká odměna, která k Heloweenu patří a velká pochvala. Byl to prima den. 

Žáci prvního stupně a třídní paní učitelky

hall 01

hall 02

hall 03

hall 04

hall 05

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.