Dne 15. 4. 2013 se 4. B vydala do městské knihovny Slavoj na besedu se spisovatelkou Radkou Španko. Dětem byla představena dvojjazyčná česko-anglická knížka Záhada kouzelného hrnce skřítka Theodora aneb Evička a její sny.

Milé povídání bylo obohaceno předčítáním krátkých úryvků v dramatickém pojetí samotné autorky a zpíváním veselých písniček, které jsou do knihy zakomponovány. Příjemnou atmosféru, která nás provázela celým naším setkáním, jsme si přenesli i do školních lavic, kde jsme se zaposlouchali do CD, které je součástí jmenované knihy.

Mgr. Lenka Paťavová

rs13 01