ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Vybraní žáci 9. třídy ZŠ Podharť se zúčastnili dne 10. listopadu dne řemesel na na odborné škole v Jaroměři.

Cílem akce byla prohlídka školy učňovského střediska, exkurse v dílnách této školy a účast na soutěži zručnosti. Skupina našich chlapců byla překvapena zručností žáků některých oborů – hlavně truhlářů, tesařů, uměleckých kovářů, keramiků svářečů a opravářů traktorů. Asi nejzajímavější byly dílny uměleckých kovářů, kde pod rukama učňů vznikaly v "tajemném prostředí" výhní a kovadlin nádherné výrobky.

Nejdůležitější částí byla pro kluky ale fáze soutěže zručnosti. Tato proběhla v dílnách truhlářů a byla zaměřena na práci se dřevem (odhad vzdálenosti a řezání na přesnost, skládání hlavolamu na čas, zatloukání hřebíků, práce s kolovrátkem atd). Naše mise byla úspěšná a to zásluhou Ondry Šestáka, který získal v kategorii chlapců 9. tříd 1. místo.

Mgr. Petr Novotný

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.