ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Ve středu 12. 5. se vydali žáci druhých tříd naší školy na výlet. Počasí nám zpočátku příliš nepřálo, ale nakonec se umoudřilo a dokonce i vysvitlo sluníčko.

Všichni jsme se těšili na hrad Kost. Po příjezdu jsme si prohlédli podhradí, posilnili se dobrou svačinkou od maminky, vystoupali na hrad a prohlídka mohla začít. Příjemná průvodkyně nás provedla hradem, všichni pozorně poslouchali, i když někteří už na hradě byli. Velmi se nám líbil "šeptací" oblouk, to jsme si vyzkoušeli všichni, zazpívali jsme v kapli. Po vyřešení hlavolamu s tajným zámkem a v závěru prohlídky jsme se podívali do černé kuchyně, která se všem velmi líbila, zvláště způsob zatápění. Plni dojmů a nových znalostí jsme se rozloučili a vydali se na další část výletu do podhradí. Prošli jsme Plakánek, a obdivovali krásné skály a okolní přírodu. Měli jsme štěstí, že jsme potkali pravé psí spřežení i koně.

Když jsme se vrátili k autobusu, nezapomněli jsme si koupit pohled nebo nějaký dáreček na památku. Již nyní se těšíme na závěr června, kdy na nás čeká další "výletní" překvapení.

žáci 2. A, 2. B, M. Procházková, H. Pfeiferová, I. Pešťáková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.