Virtuální prohlídka školy

Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Dne 25. května 2010 pokračovala pod záštitou DDM "Jednička" a BESIP Dopravní soutěž mladých cyklistů.

Zatímco v dubnu probíhala hlavně teoretická příprava, při které se probíraly pravidla silničního provozu, dopravní značky, řešení situací na křižovatkách či vybavení jízdního kola, tentokrát došlo na praktický výcvik.

Na dětském dopravním hřišti jsme během dvou vyučovacích hodin ještě bleskově zopakovali teorii (značky, křižovatky, pravidlo pravé ruky), potom si děti nasadily z domova donesené helmy a daly se do ježdění. Na 10. června se chystá závěrečná zkouška pro získání "Průkazu cyklisty". Ta bude obnášet kromě předvedení praktické jízdy také test s dvaceti otázkami z pravidel silničního provozu. A protože se tentokrát na hřišti ještě dost chybovalo, budeme muset ještě ve škole v tělocvičně hodně trénovat a opakovat, aby v červnu u zkoušek všichni uspěli.

Mgr. Marta Mokrá

Office 365 přihlášení

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.