Virtuální prohlídka školy

Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

V pondělí ráno jsme se shromáždili před školou a šli na autobusovou zastávku. Autobus sice přijel o čtvrt hodiny později, ale přijel...

Všichni nastoupili a po hodině jízdy jsme dorazili do Vrchlabí. Z Vrchlabí jsme se vydali pěšky do Strážného na chatu Diana. Tam jsme se ubytovali a naobědvali. Po obědě jsme měli hodinu volna. Pak jsme vyrazili na velkou túru do hor. Přišli jsme přesně na večeři. Po večeři jsme hráli hry, nejdříve venku a potom – když už se stmívalo - jsme se přemístili do klubovny. Druhý den jsme se vydali na celodenní výlet. Cesta vedla do kopce (jsme přece na horách) na Hříběcí boudy, kolem Rennerovek do bufetu Na Rozcestí. Zde jsme se posilnili. Krakonoš ale neměl dobrou náladu a seslal na nás déšť, pochod do Špindlerova Mlýna byl zdolán mokrou nohou. V místní cukrárně jsme si zaslouženě dali něco dobrého na zub. Autobusem jsme se dopravili do Strážného. Závěrečný kopeček byl poslední tečkou. Po večeři jsme se utahaní sešli v klubovně, napsali jsme malý testík a hráli hry.  Poslední den jsme se museli dostat pěšky do Vrchlabí na autobus a oběd jsme si již dali ve školní jídelně.

A. Vaisová, T. Pastvová – 6. třída

Office 365 přihlášení

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.