Virtuální prohlídka školy

Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Dne 21. 10. 2010 se 6. třída zúčastnila spaní ve škole, při kterém jsme ve skupinách vyráběli – malovali příšery, které se nám velmi povedly.

Popis příšery nám poslala škola ze Vsetína v rumunštině a my zase posílali popis našeho imaginárního zvířete ve švédštině do školy v Praze. Vše probíhalo v rámci projektu etwinningový maraton. Nechyběly ani zábavné hry, jako třeba pozdní večerní florbal, pouštění lampiónu štěstí a taneční soutěž, kterou vyhrála Káťa s Lenkou. večerka byla v 11:00, ale dámy si ji prodloužily do 3:00, což se našim učitelkám moc nelíbilo.

Pro holky byl budíček kolem 6:00, protože zlobily a pro kluky v 6:30. Po snídani jsme vše uklidili a chystali se na výuku. celá akce se všem líbila, až na to, že už s námi paní učitelka vícekrát spát ve škole nechce, ale my ji přemluvíme.

Aneta Baudyšová 6. třída

Office 365 přihlášení

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.