ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

V úterý 7. června se obě třídy sešly s jízdními koly před školou. Nikdo neznal cíl výletu ani předem nevěděl, že pojede s další třídou. To bylo totiž překvapení.

Žáci byli rozděleni do tří skupin – pěší, skupina s pomalejším tempem a s konzumací zmrzliny během jízdy a skupina závodníků, kteří se nebojí delší vzdálenosti a náročnějšího terénu. Všichni se vydali k rybníku na Zátlukách, kde byl naplánován oběd. Pěší skupina v čele s panem školníkem rozdělala oheň, když přijela cyklistická družstva, všichni si opekli špekáčky. Mohli jsme pokračovat směrem ke koupališti v Zábřezí.

Protože bylo krásné počasí, okamžitě se všichni vykoupali a užívali si ve vodě a sportovních aktivit až do večera. Během odpoledne si každý sám postavil stan, aby měl kde v noci složit hlavu.

Ráno po snídani jsme se vydali zpátky do Dvora Králové nad Labem. Jeli jsme ovšem přes Bílou Třemešnou, abychom se zastavili v cukrárně na zmrzlinu. Závod o nejrychlejšího cyklistu do vrchu výlet zakončil.

žáci 6. a 8. třídy

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.