ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

18. října 2011 se žáci 8. a 9. třídy zúčastnili přednášky "Trestní zodpovědnost mladistvých" a seznámili se se studijními obory na Střední odborné školy v Malých Svatoňovicích. Byli seznámeni, jak s teoretickou částí, tak s konkrétními příklady z praxe.

Druhá část přednášky se konala v tělocvičně školy. Studenti Střední odborné školy předvedli několik ukázek z ochrany při napadení útočníkem – ať holýma rukama, či zbraní, nožem. Obranu si mohli vyzkoušet i naši žáci a této nabídky patřičně využili. Děkujeme za vstřícnost pana školitele Fátory a studentů SOŠ v Malých Svatoňovicích.

žáci 8. a 9. třídy

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.