Virtuální prohlídka školy

Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Ve třetí třídě u Štaflíka a Špagetky začal v úterý 9. 11. zajímavý projekt.

Nejdříve děti ve skupinkách vyluštily tajenku a zjistily, že hlavním tématem bude Svatý Martin.

Vysvětlili jsem si pranostiky a popřáli našemu spolužákovi Martínkovi k svátku.

Přečetli jsme si příběh, na tabuli jsme si dali příběh i s obrázky a začali plnit úkoly. V matematice jsme vypočítali a vybarvili koně a Martina. V českém jazyce jsme si procvičili abecedu a čtení s porozuměním. Přiřazovali jsme správné věty k obrázkům.

Nezapomněli jsme ani na svatomartinské rohlíčky, které jsme modelovali a vyzdobili si třídu.

Vytvářeli jsme komiks a čekala nás i bojovka. Zástupci skupin vyhledali lístečky s úkoly a po jejich splnění se dostali do cíle. Cílem byla ředitelna školy, kde na děti čekal balíček.

Ve třídě jsme ho společně otevřeli, čekala na nás odměna – stojánky pod knížky a pravítka, která budeme potřebovat v matematice.

Náš projekt skončil, dozvěděli jsme se spoustu zajímavých věcí a těšíme se na další.

Žáci 3. třídy, paní učitelka Mgr. Ivana Pešťáková a paní asistentka Hana Chaloupková

martin 1

martin 2

martin 3

martin 4

martin 5

martin 6

Office 365 přihlášení

Copyright © ZŠ Podharť 2021. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.