ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary

 

 

 Rýcholka s.r.o.

Carla s.r.o.

 

 

Na počest Dne učitelů si všichni pedagogové z druhého stupně 29.3. užívali. Parlament dětí přišel se vskutku zajímavým nápadem, aby se vyučující stali na jeden den žáky školy a odevzdali vzdělávání do rukou svých pomocníků z řad možná i budoucích kolegů - pedagogů.

Jak obtížné je učitelské řemeslo si tento den mohly vyzkoušet děti všech ročníků od 6. do 9. třídy po celý den. A že se ujaly důstojně své role s veškerou vážností včetně příprav na hodiny, o tom se mohli kantoři nejednou přesvědčit na vlastní kůži. Den plynul jako po másle a kolegové učitelských začátečníků – spolužáci byli obdivuhodně ohleduplní. Teď už zbývá pouze zjistit, zda se nám rýsují další adepti učitelského řemesla.

Mgr. Stanislava Vojtíšková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2020. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.