Žáci osmého ročníku naší školy se zúčastnili dobrovolnické úklidové akce „Ukliďme Česko", která je pořádána tradičně u příležitosti celosvětové akce World cleanup day. Vydali se posbírat odpadky v těsném okolí školy, u podharťského rybníka, dětského hřiště Slunečná a podél trasy nové naučné stezky „Údolím Hartského potoka". Žáci naplnili 2 pytle plastovým odpadem a 3 pytle směsného odpadu. A jaké poklady se jim podařilo objevit? Několik párů bot, 2 košile, mikinu, již tradičně koberec, skleněné a umělohmotné lahve, pletivo, psí obojek, kabelku, nová umělohmotná mini autíčka a další věci, které se někomu už doma nehodily.
Mgr. Vaňková Edita, ředitelka školy