ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Facebook

logo facebooku

Škola pohledem dětí

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

 

V pondělí 4. března jsme se zúčastnili přednášky v knihovně Slavoj na téma kritického myšlení. Dozvěděli jsme se spoustu nových a  přínosných informací, které se nám v životě budou hodit. Lektor nám například vysvětlil, jak si ověřit pravost článků na internetu, co jsou to hoaxy, fake news a sociální bubliny. Celou akci jsme si užili a byla pro nás velice přínosná.
za 9. třídu Matylda Svobodová

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol

Copyright © ZŠ Podharť 2020. All Rights Reserved. Webdesign: Eye-T.cz.